KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16427195
nr 1642 7195
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 6 st, Signerad, akvarell, 17x21-30x36, oramade lösa blad
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:28:12
10/9 21:02:14
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström